Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wygnanów - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

180 000 zł4 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Małe gospodarstwo szuka właściciela. Wygnanów (gmina Sławno) - wieś położona w województwie łódzkim w powiecie opoczyńskim w gminie Sławno. Wieś oddalona jest od Tomaszowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

239 000 zł38,02 m² 6 286,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Samo serce Radomia. Niektórzy twierdzą, że to jego nowe centrum. Oferta zawiera w sobie przykładowe wizualizacje pomieszczeń, przeplatane realnymi zdjęciami wnętrza. Lokalizacja ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 211 m² 71,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Możliwość podziału powierzchni na pół.( proszę o telefon ustalenia indywidualne ) Działka budowlana na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów Wszystkie media w drodze KANALIZACJA,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37,60 m² 7 180,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe 37,6m, na osiedlu XV-Lecia. Położone na trzecim piętrze, w monitorowanym bloku czteropiętrowym usytuowanym przy ulicy Miłej. Wnętrze stanowi pokój dzienny z pokaźnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł220 m² 11 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom marzeń Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom o powierzchni użytkowej 156 m2 (całkowita 220 m2),położony na pięknie zagospodarowanej działce. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł11 400 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw28/2016 oferta dla osób lubiących spokój I sporty wodne. Jeżeli marzy się Państwu cicha przystań wśród zieleni położona w pobliżu wody, to możemy.

Szczegóły ogłoszenia

587 664 zł3 328 m² 176,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3328 m2 , zlokalizowana w Piekoszowie. Działka w drugiej linii, płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Działka została wykarczowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł40,05 m² 8 714,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 40,05 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na siódmym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

117 120 zł976 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| super oferta! Uzbrojone działki w miejscowości Koło do sprzedania Proponujemy działkę budowlana w o pow. 976 m2. Działka położona jest w urokliwym miejscu z dala od ulicznego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł65,13 m² 6 602,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy przestronne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie na os. Zamłynie o powierzchni 65,13m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 1975 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 599 000 zł1 600 m² 1 624,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 221 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy obiekt usługowy z potencjałem inwestycyjnym sala bankietowa z zapleczem i pokojami noclegowymi Prezentujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij